• Tel: 68 382 47 79
  •   |  
  • Mail: mega.w@post.pl
  •   |  
  • Sprzedaż kas fiskalnych i terminali płatniczych  |   Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń fiskalnych

Co oferuje nasza firma ?

URZĄDZENIA FISKALNE

Sprzedaż urządzeń fiskalnych oraz sprzętów towarzyszących, to podstawa naszej działalności. Oferujemy szeroką gamę kas i drukarek fiskalnych, urządzeń wspomagających sprzedaż (systemy identyfikacji towarów, wagi, inwentaryzatory itp.), oraz materiały eksploatacyjne i oprogramowanie.

TERMINALE PŁATNICZE

Coraz częściej nieodzownym elementem przy sprzedaży staje się terminal płatniczy. Posiadamy w ofercie terminale, które dzięki połączeniu z kasą fiskalną przyspieszają transakcję, a wybrane modele kas przejmujące funkcje wydruku terminala, pozwalają znacznie obniżyć koszty dzierżawy tych urządzeń.

PAPIER, DRUKI, ART.BIUROWE

Prowadzenie placówki handlowej to również tzw. "papierologia". U nas można zaopatrzyć się w konieczne druki akcydensowe, formularze, ewidencje podatkowe oraz art.biurowe.

MAŁA POLIGRAFIA

Świadczymy usługi kserograficzne, laminowanie, bindowanie, wydruki z nośników elektronicznych.

POMOC I MAX KORZYŚCI

Nasi pracownicy pomogą dobrać kasę czy drukarkę fiskalną do potrzeb każdej działalności tak, aby z ministerialnego przymusu wycisnąć maksimum korzyści dla właściciela. Zapewniamy, że w wielu przypadkach korzyści przewyższają poniesione nakłady.

SZKOLENIA DLA PERSONELU

Po zakupie kasy fiskalnej w naszej firmie, przeprowadzimy szkolenie dla właściciela i personelu oraz pouczymy o obowiązujących przepisach fiskalnych.

SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

Prowadzimy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich oferowanych urządzeń, a czas ewentualnej interwencji na wezwanie mierzymy w godzinach - nie dniach.

OBSŁUGA PLACÓWEK HANDLOWYCH

Firma nasza oprócz sprzedaży pojedyńczych urządzeń zajmuje się wdrażaniem systemów komputerowo-kasowych, czyli kompleksową obsługą placówek handlowych i gastronomicznych.

TŁUMACZENIA

Współpracujemy z firmą SECO w zakresie tłumaczeń na wszystkie języki i ze wszystkich języków. Nasz punkt przyjmowania zleceń skanuje żądany dokument i w ciągu kilkunastu minut klient otrzymuje konkretną wycenę usługi.

Sprzedajemy urządzenia renomowanych firm
1st Portfolio Thumb
1st Portfolio Thumb
1st Portfolio Thumb
1st Portfolio Thumb
1st Portfolio Thumb
1st Portfolio Thumb
1st Portfolio Thumb
1st Portfolio Thumb
1st Portfolio Thumb
1st Portfolio Thumb